€ 10 brutto

Pakowacz mebli od zaraz dam pracę w Niemczech, Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Opublikowany: 4 października 2018 05:37
  • Wygasa: 16 dni

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Chemnitz poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech przy pakowaniu, rozładunku i załadunku mebli. Podstawowa znajomość języka wymagana.

K&S jest agemcja pracy tymczasowej w siedziba w Niemczech. Od 1993 roku zajmujemy sie szukaniem pracy na terenie calych Niemiec. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, opieke i wsparcie doswiadczonych rekruterow i dysponentow.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Pakowacz mebli
Zadania:
– Pakowanie mebli,
– Ladunek i rozladunek towaru

Wymagania:
– Minimum podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego
– Prawo jazdy i samochod
– Doswiadczenie w zawodzie mile widziane
– Odpowiedzialnosc, punktualnosc
– Silny mezczyna do dzwigania ciezkich mebli

Nasza oferta:
– Wysokie i punktualne wynagrodzenie
– Umowa na czas nieokreslony
– Wspracie doswiadczonych rekruterow i dysponentow
– Premia wakacyjna i swiateczna

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
E-Mail: k.mikolajczak@ks-gmbh.net
Tel. (+49) 0371/45009762

ID ogłoszenia: 8455bb341d671dc6

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.