€ do ustalenia

Pakowacz na magazynie Niemcy praca bez znajomości języka Bremen 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2015 02:37

Magazyn z Bremen prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko pakowacz. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Nr referencyjny: 03/2015KO

Miejsce pracy: różne lokalizacje – Bremen, Hamburg, Ulm, Langenau, Kolonia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba na tym stanowisku będzie zbierała towary zgodnie z zamówieniem i przygotowywała je do wysyłki.
  • Do zadań należeć będzie również komisjonowanie jak i zadania fizyczne polegające na rozładunku i załadunku towarów.
  • Obowiązkiem będzie wsparcie w pracach porządkowych.

Oczekiwania:

  • osoby w wieku do 40 lat
  • konieczne jest doświadczenie w pracy przy komisjonowaniu i umiejętność obsługiwania systemu słuchawkowego, skanera lub monitora
  • praktyczna umiejętność pakowania produktów na euro palety
  • zdolność do obsługi wózka akumulatorowego niskiego składowania z platformą jezdną dla operatora
  • odpowiedzialność
  • duże zaangażowanie, zmotywowanie
  • dynamiczne tempo pracy
  • bezbłędna znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • mobilność
  • posiadanie licencji na obsługę wózków widłowych niskiego składowania z platformą jezdną

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dla chętnych nadgodziny które są dodatkowo płatne
  • praca również na zmianie nocnej
  • wynagrodzenie w postaci stałej pensji plus diety
  • zapewnione szkolenia, np.: z obsługi wózka niskiego załadunku, BHP, systemu magazynowania
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać drogą elektroniczną.

adres kontaktowy: adam.goik@wsm-personal.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-2716149.html

ID ogłoszenia: 3505527a735a7c0e

1 odpowiedź na “Pakowacz na magazynie Niemcy praca bez znajomości języka Bremen 2015”

  1. marcinbialy666 na 17 kwietnia 2015 @ 13:06

    witam jestem zainteresowany pana ofertą mam doświaczenie w pracy w magazynie potrafie jezdzić wuzkiem widłowym i nisko załadunkowym prosze o kontakt 535998925
    Pozdrawiam