€ od 8,50 euro brutto/h

Pakowacz na magazynie z lampami praca Niemcy bez języka od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2015 05:03

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie z oświetleniem przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Niemcy praca w Bremen bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Termin: od zaraz

Zarobki: od 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Rozładunek oraz załadunek towarów na magazynie
  • rozkładanie towarów w odpowiednie miejsca na magazynie
  • zbieranie zamówień złożonych drogą elektroniczną
  • pakowanie oraz zabezpieczanie produktów

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • doświadczenie w pracy przy pakowaniu lub zbieraniu zamówień będzie mile widziane
  • sprawność, szybkość
  • umiejętność logicznego myślenia
  • dyspozycyjność, elastyczność godzinowa
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora projektu
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn-pakowanie/08/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium
email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 56755be749106438

7 Odpowiedzi na “Pakowacz na magazynie z lampami praca Niemcy bez języka od zaraz Bremen”

  1. Witam
    Mam na imię Rafał i wraz z dziewczyną jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem.
    Szukamy pracy na magazynie jesteśmy ambitni i energiczni bez nałogów. Mamy własne auto i prawa jazdy kat B
    Proszę o kontakt: 664835115
    mail: zaba871@gmail.com

  2. jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 732 602 049

  3. damianekkk na 5 sierpnia 2015 @ 11:45

    Witam jestem zainteresowany pańską ofertą jestem ambitny,sprawny fizycznie i mam wielki zapał do pracy. Pracę mogę zacząć od zaraz. Oto mój nr 661671742 bądź mail damianpolak111@gmail.com. Czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą mam doświadczenie jako magazynier, prace magazynowe ponadto posiadam doświadczenie jako operator wózka widłowego mój nr tel. 725-579-391 pozdrawiam Dawid

  5. Maciek1981 na 10 sierpnia 2015 @ 15:27

    Witam mam na imię Maciek jestem zainteresowany pracą posiadam silną motywacje i chęć do pracy, prawo jazdy kat-B mój nr tel: +48 508 076 169 adres e-mail: batonixs07@interia.pl pozdrawiam.

  6. marika.wlodarska.bremen na 12 sierpnia 2015 @ 17:50

    Witam.
    Jestem zainteresowana ofertą.
    Mieszam w Bremen, poszukuje pracy.
    Znam język niemiecki na poziomie komunikatywnym.
    Posiadam prawo jazdy, staplerschein.
    Bewerbung oraz Lebenslauf mogę dostarczyć w języku niemieckim.

    Chciałabym się zorientować gdzie znajduje się miejsce pracy, oraz jakie są godziny pracy?
    Proszę również o numer kontaktowy.

    Marika Wlodarska

  7. Andrzej123 na 15 sierpnia 2015 @ 16:26

    Witam mam na imię Andrzej jestem zainteresowany pracą mam prawo jazdy na samochud i posiadam własne auto, mam uprawnienia na wózek widłowy między innymi w języku niemieckim. Mój numer kontaktowy 694 862 204

    czekam na szybką odpowiedz