€ 9,01 brutto/h

Pakowacz Niemcy praca bez języka przy pakowaniu części samochodowych, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leipzig
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 00:44

Firma z Lipska poszukuje pilnie pakowaczy do pracy w Niemczech przy pakowaniu części samochodowych. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka i bez doświadczenie zawodowego.

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracownikow na stanowisko pakowacza duzych czesci samochodowych dla klientow renomowanej firmy z branzy logistycznej – DB Schenker. Miejsce pracy to magazyn w Leipzig – Seehausen, 04356.

Zakres obowiazkow:

- pakowanie duzych czesci samochodowych
- dbanie o porzadek na stanowsku pracy
- przygotowanie towaru do transportu.

Oczekujemy:

- wysokiej sprawnosci fizycznej
- dokladnosci i umiejetnosci skoncentrowania sie na wykonywanym zadaniu
- gotowosci do pracy w systemie dwuzmianowym (pon.-pt.)
- gotowosci do pracy zespolowej
- doswiadczenie nie jest wymagane
- podstawowa znajmosc jezyka niemieckiego bedzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- umowe o prace oraz ubepieczenie zdrowotne
- stwake godzinowa w wysokosci 9,01 euro
- pelny wymiar czasu pracy (35-40 h/tyg.)
- 2 razy w roku premie ( urlopowa i swiateczna)
- szczegolowe szkolenie prowadzone przez doswiadczonych trenerow
- darmowa odziez robocza
- znizki na posilki w stolowce pracowniczej
- autobus pracowoniczy z centrum miasta
- mozliwosc zakwaterowania
- przyjazne srodowisko pracy
- opieke i mozliwosc konsultacji na miejscu
- reprezentowanie Panstwa interesow przez rade pracownicza.

Randstad jest atrakcyjnym pracodawca z wieloletnim doswiadczeniem i posiada wiele indywidualnych ofert dla kandydatow z roznymi kwalifikacjami.

Nasza oferta pasuje do Panstwa perfekcynie? To znaczy, ze trafili Panstwo w odpowiednie miejsce – nowe wyzwanie czeka na Panstwa! Aplikuj juz dzisiaj!

email: martyna.klukowska-sutula@randstad.de

Od administracji: zdjęcie poglądowe dodane przez administrację w celu ilustracji oferty.

ID ogłoszenia: 477594ba485981bb

1 odpowiedź na “Pakowacz Niemcy praca bez języka przy pakowaniu części samochodowych, Lipsk”

  1. Witam wraz z dziewczyną już zaplikowaliśmy na państwa ofertę . Kontakt do nas 883-513-954. Pozdrawiam

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Randstad Deutschland

Ostatnie przedmioty dodane przez Randstad Deutschland »