€ 10,50 brutto/h

Pakowacz Niemcy praca pakowanie art. do pudełek bez znajomości języka 2020 w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lipca 2020 04:18

Firma dystrybucyjna z Hamburga poszukuje od zaraz pakowaczy do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka przy pakowaniu produktów do nowych pudełek. Zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane będzie na miejscu odpłatnie.

Szczegóły oferty pracy
Pakowacz

Miejsce: Hamburg
Kraj: Niemcy

Warunki zatrudnienia
Co otrzymasz?

• Stawkę – 10,50 € brutto za godzinę
• Pracę bez znajomości języka niemieckiego
• Szkolenia stanowiskowe
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
• Zakwaterowanie za 9 euro dziennie
• Pracę głównie na jedną zmianę w godzinach 14:00 – 22:00, od poniedziałku do piątku (możliwość przejścia na zmianę poranną).
• Możliwość pracy w soboty dzięki czemu zarobisz jeszcze więcej!

Wymagania

Czego wymagamy od Ciebie

• Nie wymagamy znajomości języków obcych!
• Mile widziane prawo jazdy kat. B
• Mile widziany samochód
• Umiejętności obsługi komputera
Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

• Przepakowywaniem produktów do nowych pudełek
• Składaniem kartonów
• Etykietowaniem

APLIKACJA:

Przez formularz na stronie http://bit.do/pakowacz-hamburg

Informacje o firmie

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810 , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

źródło: www.ottoworkforce.pl/praca/pakowacz/

ID ogłoszenia: 4675f0b56ff7312a

1 odpowiedź na “Pakowacz Niemcy praca pakowanie art. do pudełek bez znajomości języka 2020 w Hamburgu”

  1. Aktualne?