€ 9,00 euro/1h/brutto

Pakowacz – praca w Niemczech przy pakowaniu (Kaufland w Osterfeld)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osterfeld
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2014 23:42

Tymczasowa oferta pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w Kauflandzie w Osterfeld przy pakowaniu, etykietowaniu towarów przy taśmie produkcyjnej.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Pakowacz (Niemcy-Osterfeld-Kaufland)
10 wakatów

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B i własne auto będzie dodatkowym atutem
• ukończony 18 rok życia

Warunki:
• praca na terenie Niemiec
• umowa o pracę na warunkach niemieckich
• 9,00 euro/1h/brutto
• temperatura w pomieszczeniach 0 stopni C
• koszty związane z zakwaterowaniem leżą po stronie pracownika (przybliżony koszt zakwaterowania 120-250euro/1miesiąc (pierwszy miesiąc 350euro)

Obowiązki:
• pakowanie, wycena, etykietowanie
• praca na linii produkcyjnej
• obsługa maszyn

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swojego CV na adres mailowy: m.olszewska-walasek@go-renta.pl. W temacie maila proszę wpisać: pakowacz.
Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Zaznaczamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
RENTA PERSONAL Sp. z o.o. posiada status agencji zatrudnienia (10984)

ID ogłoszenia: 1225486de6440560