€ stawka godzinowa

Pakowacz praca Niemcy na magazynie od zaraz Frankfurtu nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:58

Hurtownia zabawek z Frankfurtu nad Menem zatrudni pakowacza na magazynie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego przy kompletowaniu zamówień.

Dla naszego klienta, firmy niemieckiej zajmującej się dystrybucją zabawek, a także urządzeń dla dzieci, odzieży i obuwia dziecięcego, odzieży ciążowej, poszukujemy Kandydatów/tek zainteresowany pracą na stanowisku:

Pakowacz – pracownik magazynu (k/m)

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem – Niemcy

Zakres obowiązków:

- Praca w magazynie zabawek i artykułów dziecięcych, w tym m.in.:
- kompletowanie i zbieranie zamówień,
- kontrola dostaw do magazynu,
- pakowanie zabawek oraz innych artykułów dziecięcych
- praca ze skanerem: skanowanie, metkowanie artykułów,
-sortowanie towarów na podstawie etykiet, porównywanie etykiet z numerami ID kartonów,
-komisjonowanie i układanie produktów na regałach w magazynie,
- zgłaszanie błędów.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe
- znajomość j.niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym – warunek konieczny
- doświadczenie zawodowe jako pracownik magazynowy, pakowacz, sortowacz, komisjoner
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- prawo jazdy kat.B oraz własny samochód – będą dodatkowym atutem
- chęć do pracy „od zaraz”
- zaangażowanie i motywacja do pracy

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres:
ukucia@cbsbutler.de

ID ogłoszenia: 50153ee2fb5d3ca7

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez ukucia@cbsbutler.de

Ostatnie przedmioty dodane przez ukucia@cbsbutler.de »