€ 8,50 euro brutto /h

Pakowanie AGD na produkcji Niemcy praca bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 marca 2015 01:34

Producent dużego AGD z Monachium poszukuje pracowników bez znajomości języka na produkcję przy pakowaniu i zabezpieczaniu sprzętów. Niemcy praca dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz dużego AGD na produkcji

Lokalizacja: okolice Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę

Profil firmy:
Duża firma produkująca sprzęt dużego AGD, w tym pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki… itp.

Opis stanowiska:

  • Obowiązkiem będzie pakowanie oraz zabezpieczanie towarów za pomocą gąbek, styropianu, gumowych klinów, itp.
  • Inne zadania jak np.: dołączanie wszelkiego rodzaju instrukcji, kart gwarancyjnych oraz elementów montażowych.
  • Konieczna jest kontrola jakości sprzętu.

Oczekiwania:

  • duża dokładność, obowiązkowość
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • szybie tempo pracy
  • umiejętność sprawnego przyswajania wiedzy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji przy pakowaniu
  • możliwość wyjazdu od zaraz na minimum 6 miesięcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • praca na podstawie legalnej umowy niemieckiej
  • pomagamy znaleźć mieszkanie
  • zarobki wypłacane są regularnie
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na podany poniżej adres mailowy.

kontakt: Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: PP/04/15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-agd-na-produkcji-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 86655127b64573f4

3 Odpowiedzi na “Pakowanie AGD na produkcji Niemcy praca bez znajomości języka Monachium”

  1. Witam jestem zaineresowany praca ,pracowalem w LG moj nr 785513537 Pozdrawiam.

  2. KrzysztofKlasa na 27 marca 2015 @ 09:23

    Witam jestem bardzo zainteresowany tą pracą. Mój numer to 732756233.
    Pozdrawiam

  3. sylwia.kromer100 na 7 grudnia 2015 @ 20:55

    Witam, jesteśmy parą i chętnie podejmiemy pracę na tym stanowisku od zaraz. Przesyłam cv na podany adres – dwie osoby. Nr tel. 792 634 717 Pozdrawiam!