€ do ustalenia

Pakowanie ciastek oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 marca 2015 01:55

Aktualnie poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Oferta z Hannoveru bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przy pakowaniu

Miasto: Hannover

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Głównym zadaniem będzie pakowanie ciastek oraz kontrola jakości wyrobów.
  • Zadanie polegać będzie na ułożeniu w odpowiedni sposób ciastek i włożeniu ich do maszyny paczkującej.
  • Pracodawca może również zlecić inne prace produkcyjne.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • obowiązkowość
  • dynamiczne tempo pracy
  • systematyczność, punktualność
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zakwaterowanie zorganizowane w dobrych warunkach
  • praca na przejrzystej niemieckiej umowie o pracę
  • wsparcie w kwestiach formalnych i organizacyjnych
  • pomoc polskiego rezydenta
  • ubezpieczenie
  • składki
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń

Aplikacja:
Osoba zainteresowana powyższym ogłoszeniem proszona jest o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.
Wiadomość należy przesłać na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem „Pakowanie ciastek, Hannover”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-pakowanie-ciastek-bez-znajomosci-jezka-hannover/

ID ogłoszenia: 8535508b29827159

9 Odpowiedzi na “Pakowanie ciastek oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Hannover”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny 781287962 Adam

  2. „Pakowanie ciastek oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Hannover”

    Szanowni Państwo,
    w nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego zamieszczonego w serwisie praca-niemcy24.pl, na pakowanie ciastek w Hannoverze, zgłaszamy chęć udziału w procesie rekrutacji. Jesteśmy bezkonfliktowe, sumienne i obowiązkowe, posiadamy szybkość uczenia się. Podstawy języka niemieckiego poznałyśmy w szkole średniej. W razie zainteresowania naszymi kandydaturami prosimy o kontakt tel.609 46 30 04 lub email: bolis3004@gmail.
    Wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby tej rekrutacji.

    Bożena i Danuta

  3. Witam! jestem osobą bez nałogów,zdyscyplinowaną, obowiązkową i jestem zainteresowany ofertą pracy, proszę o kontakt tel. 600 671 523

  4. Michal1101 na 19 marca 2015 @ 21:49

    Witam , jestem zainteresowany tą ofertą , mam doświadczenie w tym zawodzie , jestem osobą bez nałogów to tego bardzo pracowitą i wydajnną osobą . proszę o kontakt adresem emil Bercham1104@wp.pl pozdrawiam Michał

  5. Witam jestem zainteresowany praca moj nr 785 513 537

  6. Sanford92 na 22 marca 2015 @ 11:06

    Też jestem zainteresowany pracą. Mój nr tel 513633693

  7. malydiablik na 22 marca 2015 @ 16:49

    Witam
    Aktualnie pracuje w Niemczech aczkolwiek jestem bardzo zainteresowany podjęciem pracy w Państwa firmie
    Tel kontaktowy +48 785 525 008

  8. milussia-81 na 28 kwietnia 2015 @ 17:07

    Witam czy praca przy pakowaniu ciastek jest jeszcze aktualna ? jestem zainteresowana podjęciem pracy. Obecnie mieszkam w Niemczech proszę o kontakt +4915215143180