€ do uzgodnienia

Pakowanie ciastek z podstawowym jezykiem oferta pracy w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2015 01:51

Producent ciastek poszukuje pakowaczy na produkcję przy pakowaniu z podstawowym językiem. Oferta pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pracownika produkcji (pakowacza).

Stanowisko: Pakowacz ciastek na produkcji

Lokalizacja: Niemcy

Stawka godzinowa: do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zatrudniony w charakterze pomocnika na produkcji w fabryce ciastek i słodkości
  • Głównym obowiązkiem będzie pakowanie produktów
  • Inne zadania produkcyjne wspierające prawidłowe działanie fabryki mogą zostać zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • dynamiczne tempo
  • energiczność
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim autem

Oferta:

  • zapewniony udział w kursie językowym
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • zapewnione płatne nadgodziny
  • uczciwe warunki pracy zgodne z niemieckim prawem
  • wsparcie przy przygotowaniu odpowiednich dokumentów
  • pomoc w zorganizowaniu się i znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:

Poprzez stronę: http://www.praca.pl/pakowacz-pakowaczka_598731.html

ID ogłoszenia: 65054b06d17a7f28

6 Odpowiedzi na “Pakowanie ciastek z podstawowym jezykiem oferta pracy w Niemczech od zaraz”

  1. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Prosze o wiecej szczegółów oferty. Pozdrawiam Elżbieta Pokorowska

  2. Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o kontakt mailowy agaozarek@wp.pl

  3. witam serdecznie. wraz z kolega jestesmy zainteresowani ta oferta pracy… dyspozycyjni,zetelni i bez nalogow to nasze zalety. jestesmy gotowi podjac prace od zaraz prosze o kontakt 667896496

  4. Witam, jestem zainteresowany mój numer tel 609 750 368 Pozdrawiam

  5. Krzysiek1976 na 18 stycznia 2015 @ 17:36

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany tą pracą. Mam doświadczenie 2 letnie w Holandii. Pracowałem w fabryce Wouter de Graff. Byłem na linii produkcyjnej jak i obsługiwałem maszyny .Proszę o kontakt.731 963 590.Pozdrawiam Krzysiek

  6. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy chętni podjąć pracę mamy 19 i 23 lat. Prosimy o kontakt: 884341669