€ od 11,00/h +dodatki

Pakowanie czekoladek praca w Niemczech bez języka od zaraz w Ulm 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2023 00:32

Dla pakowaczy w rejonie Ulm do zaraz legalna praca w Niemczech 2023 bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek czekoladowych. Zakwaterowanie na miejscu zapewnia pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Zarobki: od 11 euro na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca na produkcji wyrobów czekoladowych
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało konfekcjonowanie towarów, pakowanie gotowego wyrobu oraz etykietowanie
  • wykonywanie prac magazynowych i porządkowych

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienność
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość przyjazdu własnym samochodem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie rocznej umowy tymczasowej
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki oraz liczne premie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

www.bit.ly/ulm-czekolada

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWA-OFERTA–PRODUKCJA-WYROBOW-CZEKOLADOWYCH/79766/

ID ogłoszenia: 66664694b034477c