€ Do uzg.

Pakowanie karmy dla zwierząt praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz, Lubeka 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2023 00:54

Firma z Lubeki poszukuje pakowaczy także bez znajomości języka do ciekawej pracy w Niemczech przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Zatrudnienie od zaraz z zapewnionym wsparciem polskiego rezydenta.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Miejsce zatrudnienia: Lubeka, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku pakowacza przy przygotowaniu zamówień, przepakowywaniu karmy, etykietowaniu oraz wykonywaniu prac porządkowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka precyzja pracy, staranność
  • duża dokładność
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej
  • atutem będzie własne prawo jazdy kat. B oraz posiadanie auta na wyjazd
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • atrakcyjny pakiet premii i bonusów
  • dodatek dla kierowcy za przejechany kilometr
  • system poleceń pracowniczych
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • terminowe wypłaty pensji
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na terenie Niemiec
  • zatrudnienie na podstawie umowy rocznej

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższy formularz rekrutacyjny:

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/PRODUKCJA-MAGAZYN—KARMA-DLA-ZWIERZAT/76358/

ID ogłoszenia: 75163f2022bcc0f3