€ 1640 euro brutto/mc

Pakowanie keczupu od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:38

Od zaraz zatrudnimy pracowników do pakowania keczupów, koncentratów i przecierów pomidorowych w fabryce z Bremen. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 1640 euro brutto miesięcznie
Miasto: Bremen, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony zostanie w fabryce na produkcji przecierów, keczupów oraz koncentratów pomidorowych przy pakowaniu gotowych wyrobów
  • osoba zatrudniona kontroluje jakość produktów i zdejmuje je z taśmy a następnie układa w pudełkach zbiorczych

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobry wzrok
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • chęci i zapał
  • szybkość oraz energiczność

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane w walucie euro
  • zatrudnienie na pełny etat
  • niemiecką umowę o pracę
  • zamieszkanie płatne w wysokości ok. 200-250 euro miesięcznie
  • pierwsza umowa na okres próbny
  • najlepsi będą mogli liczyć na przedłużenie umowy na stałe

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „„Praca Niemcy pakowanie keczupu, Bremen””

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-keczupu-bremen/

ID ogłoszenia: 2235851caf32db0e

4 komentarze na “Pakowanie keczupu od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Bremen”

  1. Witam. Razem z chłopakiem jesteśmy chętni do pracy przy pakowaniu ketchupów. Od 14stycznia. Proszę o kontakt telefoniczny 514133444

  2. Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Moj nr telefonu 669683189

  3. natalcia148 na 9 stycznia 2017 @ 18:30

    witam wraz z męzem jestesmy zainteresowani prosze o kontakt:512919567lub669618867

  4. Witam, jestem zainteresowany tym ogłoszeniem o prace przy pakowaniu keczupu.
    Moje dane:
    Daman Jesion
    664850556
    Możliwość podjęcia pracy od zaraz.