€ do ustalenia

Pakowanie kosmetyków dam pracę w Niemczech bez języka dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 00:21

Fabryka kosmetyków z Hamburga rekrutuje pary bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Oferta dla Polaków bez doświadczenia przy pakowaniu i etykietowaniu.

Stanowisko: Pracownik do pakowania kosmetyków na produkcji

Lokalizacja: Hamburg

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca przy pakowaniu gotowych wyrobów kosmetycznych przy linii produkcyjnej.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie oklejanie gotowych opakowań, przeprowadzanie kontroli jakości produkcji i wyrobów oraz układanie w opakowaniach a te z kolei na paletach.

Oczekiwania:

  • prosimy o zgłaszanie się pary
  • zwinność, zręczność
  • energiczność
  • szybkie tempo pracy
  • gotowość do wypracowywania norm dziennych
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy przy taśmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par
  • umowę na niemieckich warunkach
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
  • zakwaterowanie płatne w wynajętym mieszkaniu – 1 pokój dla pary, mieszkanie 3 pokojowy plus pokój dzienny z aneksem oraz toaletą – koszty do uzgodnienia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: PK/03/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 87554e73484ae1ba

8 Odpowiedzi na “Pakowanie kosmetyków dam pracę w Niemczech bez języka dla par Hamburg”

  1. majkel1986r@interia.pl na 23 lutego 2015 @ 16:53

    witam w odpowiedzi na ogłoszenie z dnia 23.02.2015 o nr referencji PK

  2. majkel1986r@interia.pl na 23 lutego 2015 @ 16:55

    PK/03/15 proszę o kontakt w sprawie pracy dla par na stanowisku pakowania kosmetyków

  3. majkel1986r@interia.pl na 23 lutego 2015 @ 16:57

    wyrażam zdodę na przetwarzanie moich danych w celu przeprowadzenia rekrutacji

  4. Witam. Jestem zainteresowany ta praca wraz dziewczyna, i wyrażam zgoda na przetworzenie moich danych. 517324405

  5. Witam! Proszę o kontakt w sprawie Pracy dla Par na stanowisku Pakowanie kosmetyków. Nr ref:PK/03/15/. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.

  6. mirejszyn na 26 lutego 2015 @ 18:39

    Witam,jestem zainteresowana oferta pracy nawet od zaraz.Nr ref.PK/03/15/.wYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH.NUMER TEL.691766677 LUB 517910731.DZIEKUJE I POZDRAWIAM

  7. Witam.
    Wraz z żoną jesteśmy zainteresowani i gotowi podjęcia pracy. Nr ref. PK/03/15. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.

    Email: ckiadam@yahoo.com

  8. olenka93pl na 8 kwietnia 2015 @ 17:42

    Nr ref. PK/03/15
    Witam, Mogę zacząć od zaraz. Proszę o kontakt pod numerem +49 162 465 1866. Proszę o pilny kontakt.