€ 9,20 euro brutto/h

Pakowanie lodów bez znajomości języka od zaraz praca w Niemczech dla par Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2016 02:55

Atrakcyjna oferta tymczasowej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego od zaraz na produkcji lodów oraz mrożonek. Zatrudnienie w fabryce z Drezna dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Czas trwania umowy: od zaraz do końca czerwca 2016

Miejsce: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Charakterystyka stanowiska i zadania:

  • prace produkcyjne w fabryce lodów i mrożonek
  • dokładne zadania będą rozdzielane po szkoleniu wprowadzającym
  • zadania jakie będą przydzielane to: pakowanie do pudełek kartonowych, kontrola jakości, ważenie, odmierzanie składników, obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • energiczność, miła aparycja
  • dokładność
  • możliwość do podjęcia od zaraz na czas określony
  • brak problemów z wykonywaniem prac powtarzalnych
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony ze wszelkimi świadczeniami i ubezpieczeniem
  • szkolenie pracownicze wdrażające w obowiązki
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od zaraz do końca czerwca 2016
  • miejsce do zamieszkania zorganizowane niedaleko zakładu pracy w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesyłanie zgłoszeń na poniżej podany adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: pakowaczlodow/03/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-dla-par-pakowanie-lodow-bez-znajomosci-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 75456d6e14d82938

9 Odpowiedzi na “Pakowanie lodów bez znajomości języka od zaraz praca w Niemczech dla par Drezno”

  1. Wojciech 1981 na 3 marca 2016 @ 11:47

    Witam
    Jestem wraz z dziewczyną zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Proszę o kontakt telefoniczny 723 146 863

  2. szymon97 na 3 marca 2016 @ 19:22

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą.
    Proszę o kontakt.

  3. Emilian1111 na 3 marca 2016 @ 20:07

    Jestem zainteresowany pracą.Proszę o kontakt.

  4. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt j-krzysztofjak83@o2.pl

  5. robi87zmc na 5 marca 2016 @ 12:39

    Witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy, mam doswiadczenie 3 letnie pracowalen na lini produkcyjnej w angli, znam jezyk angielski komunikatywnie jestem sumiennym pracownikiem, obecnie Mieszkam w wiesbaden ale jezeli odpowiedza panstwo na moja propozycje to jestem w stanie sie przeniesc , prosze o kontakt telefoniczny 015218068147 uprzejmie dziekuje. Pozdrawiam.

  6. Karol1992 na 6 marca 2016 @ 11:56

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Wysłałem już swoje CV w języku niemieckim. Proszę o kontakt.

  7. damianania na 8 marca 2016 @ 10:29

    Witam,

    Jesteśmy parą 24, 22 lata, bez nałogów, gotowi do wyjazdu od zaraz. Damian – j. angielski na poz. bardzo dobrym w mowie i piśmie, j. niemiecki na poz. podstawowym. Ania – w trakcie nauki języków. Potrafimy pracować zespołowo, jesteśmy otwarci na wyzwania. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, w razie potrzeby możliwość zorganizowania własnego transportu. Bylibyśmy zainteresowani wyjazdem i pracą od zaraz (także w nadgodzinach i godzinach nocnych).

    Prosimy o kontakt pod nr +48 533 123 420 lub +48 797 753 650 lub mailowo.

    Pozdrawiamy,
    Damian i Ania.

  8. Witam, wraz z kolegą jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt tel.785491562