€ do uzgodnienia

Pakowanie na magazynie bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 03:08

Magazyn sklepu internetowego z siedzibą w Hamburgu poszukuje pracowników od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Charakterystyka i obowiązki:

  • Zatrudnienie dobywa się na magazynie sklepu internetowego (drobna elektronika, gadżety, książki, płyty).
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wszelkie prace magazynowe aktualnie wymagane na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie zamówień, komisjonowanie i pakowanie towarów do wysyłki.
  • Zadania wykonywane będą ze skanerem.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna i dobra kondycja
  • odpowiedzialne wykonywanie prac
  • skrupulatność
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy na stałe poprzedzonej 3 miesięczną umową próbną
  • możliwość korzystania z niemieckiego pakietu świadczeń socjalnych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • odpowiednie szkolenia
  • możliwość zorganizowania odpłatnego lokum

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Magazyn, Hamburg”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 61455d47fd3756db