€ 8,50 euro brutto za godzinę plus dodatki

Pakowanie na magazynie dam pracę w Niemczech dla par od zaraz Buggingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 listopada 2014 01:15

Magazyn z Buggingen zatrudni pracowników na stanowisko pakowacz. Od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech  dla par przy pakowaniu i komisjonowaniu artykułów elektronicznych i biurowych.

Stanowisko: Pakowacz na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Buggingen

Zarobki: 8.50 euro brutto za godzinę plus bonusy na dojazdy

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie towarów na magazynie wysyłkowym.
  • Inne zadania magazynowe.

Oczekiwania:

  • preferowane aplikacje od par
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • duża motywacja
  • sumienne wykonywanie obowiązków
  • bezkonfliktowość
  • duża zręczność i zdolności manualne
  • dynamiczne i efektywne tempo pracy
  • mile widziane osoby z własnym środkiem transportu

Gwarantujemy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia w niemieckiej firmie
  • pracę stałą na niemieckiej umowie o pracę
  • zapewniony pakiet socjalny
  • zorganizowanie zakwaterowanie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z CV oraz zdjęciem całej sylwetki na jednolitym tle na poniżej podany adres:

  • logistyka@euro-labora.com

Wiadomość prosimy zatytułować: Nr referencyjny: PAK/DE/2014

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowanie-praca-dla-par-2585148.html

ID ogłoszenia: 58554637dc75c82f

2 Odpowiedzi na “Pakowanie na magazynie dam pracę w Niemczech dla par od zaraz Buggingen”

  1. Witam Serdecznie
    Jesteśmy parą co nas interesuje wasza oferta pracy od zaraz ,mamy doświadczenie .na działach produkcji.ważenie,pakowanie,sortowanie..solidnie wykonujemy prace,jesteśmy dokładni,i szybko uczymy się nowych rzeczy..nie palimy dbamy o porządek na stanowisku pracy..lubimy pracować dla ludzi i w grupie ..szybko uczymy się innych zadań..
    więcej informacji pod naszymi nr ..
    Tomek +31649503026
    Andżelika +31617838972

    Poważeniem

  2. przemeksylwia na 16 listopada 2014 @ 12:55

    witam,
    Wraz z narzeczonym szukamy pracy na terenie niemiec.
    Mamy po 22 lat. Uczciwość, dokładność oraz punktualność są naszym atutem.
    Praca fizyczna jak i monotonna nie sprawia nam problemu.
    Szybko się uczymy oraz jesteśmy komunikatywni.
    Ostatnio zatrudnieni: Sylwia- operator maszyn, kontroler jakości firma; Relpol
    Przemek- magazynier Premium Distributors,
    pakowacz Vita Polymers Poland
    Pracę możemy podjąć od zaraz, liczymy tylko na pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
    JESTEŚMY BEZ NAŁOGÓW, z chęcią podejmiemy prace na dłuższy okres czasu.
    Kontakt: 787392799
    email: sylwia.k2192@gmail.com
    Z Góry dziękujemy.