€ od 7,86 euro/h

Pakowanie od zaraz na magazynie praca w Niemczech bez języka Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2015 01:26

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla pakowaczy artykułów spożywczych na magazynie. Zatrudnienie w Erfurcie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Stawka godzinowa: do kwietnia 7,86 euro brutto za godzinę, następnie podwyżka do 8,20 euro brutto za godzinę

Liczba wakatów: 20

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na zbieraniu zamówień za pomocą systemu słuchawkowego pick by voice oraz pakowaniu i przygotowaniu do wysyłki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na 6 miesięcy
  • dbanie o efekty wizualne wykonanej pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka będzie atutem jednak nie jest konieczna do podjęcia tej pracy
  • nastawienie na realizowanie powierzonych celów
  • możliwość przyjechania na rozmowę rekrutacyjną odbywająca się we Wrocławskim biurze

Zapewniamy:

  • umowa zgodna z niemieckim układem zbiorowym
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • bezpłatne przejazdy wewnętrzne
  • zapewnione lokum płatne do kwietnia w wysokości 6,50 euro/doba, natomiast od kwietnia koszty zamieszkania to 6 euro/doba
  • pracodawca opłaca ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia wyłącznie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 2205512a51cac8e5

2 komentarze na “Pakowanie od zaraz na magazynie praca w Niemczech bez języka Erfurt”

  1. michal27 na 26 marca 2015 @ 14:36

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy.Proszę o kontakt 695238481.Pozdrawiam

  2. Witam,wraz z mezem i synem jestesmy zainteresowani ta praca.maz i syn posiadaja uprawnienia na wozki widlowe.nr tel 516269722.pozdrawiamy

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.