€ 8 /h brutto

Pakowanie oferty pracy w Niemczech na magazynie bez języka w hurtowni Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: okres próbny, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 marca 2014 01:03

Hurtownia odzieży z Dortmundu zatrudni od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Oferta bez języka przy pakowaniu zamówień składanych drogą elektroniczną. Pracodawca oczekuje doświadczenia na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Dortmund
Stanowisko: pakowacz – pracownik magazynu
Zarobki: 8 euro brutto za godzinę

Obowiązki:
- praca polega na zbieraniu zamówień klienta na magazynie oraz ich zapakowaniu i zaadresowaniu do wysyłki
- wprowadzanie paczek do systemu komputerowego
- zadania związane z komisjonowaniem towarów, układaniem na półkach

Wymagania:
- doświadczenie związane z pakowaniem i zbieraniem zamówień
- zręczność, dobre zdrowie, umiejętność pracy w szybkim tempie
- dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące
- gotowość do podpisania stałej umowy po okresie próbnym
- minimum podstawowa znajomość obsługi komputera
- nie wymagana znajomość języka, jednak osoby posłujące się językiem niemieckim będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności

Oferujemy:
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Dortmundu
- legalne zatrudnienie przez agencję pośrednictwa
- terminowe wypłaty, jasne warunki
- pomoc przy formalnościach wiążących się z podjęciem zatrudnienia na terenie Niemiec

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/23/2014
Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse:
ganztagsberuf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 371531cbf34c8022

6 Odpowiedzi na “Pakowanie oferty pracy w Niemczech na magazynie bez języka w hurtowni Dortmund”

  1. szalobryt na 10 marca 2014 @ 12:30

    Witam.
    .Chętnie razem z chłopakiem
    podejmiemy prace . .Potrafimy pracować w zespole,jesteśmy osobami>
    zwinnymi i dynamicznymi.jesteśmy w dobrej kondycji fizycznej..Gotowi do>
    podjęcia pracy od zaraz,mamy doświadczenie na produkcji oraz na>
    magazynach. Bardzo prosimy o danie nam szansy, gwarantujemy że nie>
    zawiodą się państwo.
    kontakt… tel.607655246
    email szalobryt@o2.pl

  2. gosia1991 na 10 marca 2014 @ 23:32

    Witam.
    Jestem bardzo zainteresowana państwa ofertą.
    Bardzo bym chciała podjąć u państwa pracę, od połowy kwietnia będę mieszkała w Dortmundzie więc z zakwaterowaniem u mnie nie ma problemu.
    Jestem osobą dynamiczną, punktualną i nie boję się pracy.
    Nie mam żadnych problemów zdrowotnych.
    Postaram się spełnić państwa oczekiwania.
    Kontakt: 721287657
    Email: mmatuszewska584@gmail.com

  3. wojtek.ch na 11 marca 2014 @ 12:42

    Witam!!!!
    Jestem zainteresowany wraz z kolegą,Państwa propozycją pracy .Jesteśmy młodymi chłopaki,pracowici sumienni.Szybko sie uczymy.Mamy doświadczenie na halach produkcyjnych i magazynach.Jesteśmy gotowi do podjecia pracy od zaraz.
    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury.Zapewniamy,że nie zawiedziemy państwa.
    Kontakt tel.536316379
    E-mail wojtek9211.1992@o2.pl
    Pozdrawiamy

  4. Witam, jestem zainteresowany oferta pracy. Bardzo prosił bym o kontakt organizatora 665-592-351.

  5. LUKASZ87 na 16 marca 2014 @ 18:03

    Witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą posiadam duże doświadczenie związane z pakowaniem.Podejmę pracę od maja. nr tel 782365142 Pozdrawiam Łukasz.

  6. witam jestem zainteresawany ofertą prace moge podjąc od zaras mam 32lat pozdrawiam łukasz moj nr +48796796325