€ 8,50 euro brutto/h + noclegi

Pakowanie owoców i warzyw dam pracę w Niemczech bez języka Wesseling, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wesseling
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2016 02:12
Pakowanie owoców i warzyw dam pracę w Niemczech bez języka Wesseling, Kolonia - Zdjęcie 1

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka jako pakowacz owoców i warzyw na hali produkcyjnej. Zatrudnienie w Wesseling (ok. Kolonii) dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz owoców i warzyw na hali

Nr referencyjny: Pakowacz/ 2016

Miasto: Wesseling, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • manualna praca powtarzalna przy taśmie produkcyjnej
  • pracownicy sortują i pakują owoce oraz warzywa na hali produkcyjnej

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • rzetelność, pracowitość
  • wyrabianie norm godzinowych
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne ubezpieczenie w Polsce
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę młodym i ambitnym zespole
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • darmowe zamieszkanie, zlokalizowane niedaleko fabryki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy wszystkich do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • poczta@apt-praca.pl lub poczta@apt-certa.pl

źródło: http://apt-certa.pl/poszukiwani-pakowacze-owocow-i-warzyw-na-hali-w-niemczech/

ID ogłoszenia: 145739016268763

2 Odpowiedzi na “Pakowanie owoców i warzyw dam pracę w Niemczech bez języka Wesseling, Kolonia”

  1. k.stecura na 16 maja 2016 @ 22:17

    Witam, jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Posiadamy doświadczenie na produkcji przy pakowaniu warzyw. Czy jest możliwość pracy dla pary? Proszę o kontakt pod nr. tel, +31 684 982 496 lub +48 782696785

  2. Witamy
    Zainteresowani jestesmy z moim partnerem wasza oferta pracy wyslalismy lebenslaufy na adres w/w.Czekamy na odpowiedz.

    Pozdrawiamy
    Edyta i Piotr