€ 10,50 euro brutto/h + dodatki

Pakowanie paluszków od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 października 2016 03:00

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu słonych przekąsek. Oferta z Münster do podjęcia od zaraz przy kontroli jakości i zdejmowaniu gotowych opakowań z taśmy.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Münster, Niemcy
Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie obywa się w firmie produkującej chipsy, krakersy, paluszki, orzeszki – oraz inne słone przekąski
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości i zdejmowanie z taśmy gotowych opakowań a następnie wkładanie ich do pudełek kartonowych

Oczekiwania:

  • zmotywowanie
  • zaangażowanie, wydajność, pracowitość
  • szybkość, zwinność
  • zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • na zmianie nocnej obowiązuje dodatek w wysokości +1,50 euro do każdej godziny przepracowanej
  • szkolenie wdrażające
  • premie
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • samodzielne stanowisko

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca przy pakowaniu słonych przekąsek, imię i nazwisko” należy przesłać mailowo na poniżej podany adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/munster-od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slonych-przekasek/

ID ogłoszenia: 22457f57b74b52bd

4 komentarze na “Pakowanie paluszków od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Münster”

  1. jestem zainteresowana

  2. praacownik010203 na 7 października 2016 @ 11:36

    Jesteśmy zainteresowane ofertą. 2 osoby. Prosimy o kontakt 530 053 255

  3. Jesteśmy zainteresowani pracą, dla dwóch osób, własny samochód, od zaraz. Prosimy o kontakt +48535023211

  4. Jestem zainteresowana razem z koleżanką.
    Przebywamy obcenie w Munster
    d_schiel@o2.pl