€ 2500 brutto

Pakowanie perfum oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka, Hanower 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2023 00:28

Firma z Hanoweru od zaraz poszukuje pakowaczy do tymczasowej pracy w Niemczech 2024. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu perfum w nowe pudełka. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca (dla chętnych za opłatą).

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 2500 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Praca polega na ręcznym pakowaniu perfum do nowych pudełek, przy czym konieczna jest wizualna kontrola jakości produktu, a także etykietowanie i foliowanie opakowań.

Oczekiwania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna cechować się wysoką sprawnością fizyczną, być zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań oraz działać w pełnej samodzielności. Przydatne będzie doświadczenie w pracy związanej z pakowaniem produktów. Mile widziana jest również znajomość języka niemieckiego.

Zapewniamy:

Firma zapewnia pomoc rezydenta polskiego pochodzenia oraz rzetelne wdrożenie w zadania. Pracownik otrzyma niemiecką umowę o pracę na czas określony, wynoszący 3 miesiące z opcją przedłużenia. Ofertę pracy na pełny etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzupełnia odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby. Ponadto, pracownik otrzyma premie i dodatki za frekwencję, prezenty świąteczne oraz dostęp do darmowego parkingu.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 03/2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 29263fb72657609f