€ 11 € brutto/h

Pakowanie produktów Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz, Mülheim an der Ruhr

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2022 00:36

Od zaraz dla 2 pakowaczy w rejonie Mülheim an der Ruhr do podjęcia legalna praca w Niemczech przy pakowaniu produktów. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego będzie możliwe.

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pakowacza. Klient prowadzi firmę zajmującą się pakowanie produktów mniejszych oraz większych.

BEZ ZNAJOMOSCI JEZYKA NIEMIECKIEGO !
PROSTE CZYNNOŚCI!

Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejscowość: D-45478 Mülheim an der Ruhr (okolice Essen), Niemcy
Wakaty: 2 wolne miejsca

Obowiązki:
-przygotowywanie towarów do wysyłki
-pakowanie mniejszych oraz większych elementów
-układanie produktów w skrzynkach, streczowanie

Oferujemy:
– umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
– dla osób które wyjadą własnym samochodem dodatek 100 euro netto/msc
– atrakcyjną stawkę godzinową
– comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
– możliwość dłuższej współpracy
– bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu

Oczekujemy od kandydata:
– gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą
– mile widziane doświadczenie

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:

735 933 896

ID ogłoszenia: 85562bbfea8641c1