€ 9,49€

Pakowanie salami praca w Niemczech bez języka dla par w Gotha 01.2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2018 04:28

W rejonie miasta Gotha od zaraz poszukiwane osoby lub pary do legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu salami na linii produkcyjnej. Oferta z zakwaterowaniem na miejscu.

POMOCNIK PRODUKCJI

Praca w przemyśle spożywczym, także dla par, z zakwaterowaniem!

OBOWIĄZKI:

· kontrola jakości oraz sortowanie gotowych produktów (salami oraz kabanosy)

· pakowanie gotowych produktów i ich układanie na paletę

· inne obowiązki związane z pracą przy linii produkcyjnej

WYMAGANIA:

· sumienność, dokładność, uczciwość i umiejętność pracy w zespole

· gotowość do pracy w systemie zmianowym

· samochód i prawo jazdy

OFERUJEMY:

· Pracę w przyjemnej atmosferze

· Niemiecką umowę o pracę

· Wynagrodzenie 9,49 € brutto/godz.

· Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele

· Zakwaterowanie 300 € za miesiąc

· 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

· Pełen pakiet ubezpieczenia

Proszę o przesłanie swojego CV na adres email k.paszko@lpi-workservice.de

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00.

Więcej informacji pod numerem telefonu +49 36 21 73 66 336

ID ogłoszenia: 6245c1d45e234204

1 odpowiedź na “Pakowanie salami praca w Niemczech bez języka dla par w Gotha 01.2019”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy .Proszę o kontakt tel lub e-mail emila66@tlen.pl . Pozdrawiam.