€ do uzgodnienia

Pakowanie sałatek Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2015 01:24

Dam pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia przy pakowaniu sałatek przy taśmie produkcyjnej. Oferta z Kolonii od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji sałatek

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca polegająca na ręcznym zdejmowaniu i układaniu mieszanek sałat w skrzynkach a te następnie na paletach.
  • Obowiązkiem będzie przygotowanie skrzynek do magazynowania w chłodni.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja i sprawność, zwinność
  • brak problemów ze zdrowiem a szczególnie z kręgosłupem
  • szybkie tempo
  • zręczność
  • zdolność do bezkonfliktowej współpracy
  • duża elastyczność godzinowa
  • mile widziane będą osoby z możliwością przyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • konkurencyjne stawki godzinowe
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • brak jakichkolwiek opłat za pomoc w procesie rekrutacji
  • zapewnione zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu, koszty dzielone są równo pomiędzy osobami tam mieszkającymi
  • możliwość pobierania świadczenia na dziecko
  • zapewnione ubezpieczenie
  • pracodawca odprowadza składki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poniższego adresu e-mail:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem “Pakowanie sałatek, Kolonia”

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-salatek-kolonia/

ID ogłoszenia: 60454e497fa685cc