€ 1680 euro brutto/mc

Od zaraz pakowanie sera oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 14 kwietnia 2017
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 04:06

Od zaraz tymczasowa praca w Niemczech na stanowisku pakowacza sera krojonego. Zatrudnienie w Düsseldorfie bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu na taśmie.

Stanowisko: Pakowacz
Start: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Czas trwania umowy: do świąt Wielkiej Nocy, czyli do 14 kwietnia bieżącego roku włącznie
Miejsce: Düsseldorf, Niemcy
Wynagrodzenie: 1680 euro brutto

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się pakowaniem sera krojonego zgodnie z deklarowaną wagą – w tym celu konieczne jest dokładanie lub odejmowanie plastrów
  • wszelkie zadania wymagają bezwzględnego stosowania się do zasad BHP i regulaminu wewnętrznego

Oczekiwania:

  • dostępność do Świąt Wielkanocnych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie oraz nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • punktualność
  • nienadużywanie alkoholu
  • nie palenie w godzinach pracy
  • schludność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne pensje
  • zapewnione tanie zakwaterowanie, które częściowo opłacane jest przez pracodawcę natomiast po stronie pracownika pozostaje 100 euro plus opłaty licznikowe
  • zatrudnienie od zaraz do 14 kwietnia
  • przeszkolenie pracownicze, odpowiednią odzież oraz różnego rodzaju detergenty – np, do odkażania rąk przed wejściem na halę

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowaniesera/01/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 79558729a651d22c

6 Odpowiedzi na “Od zaraz pakowanie sera oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. magdalena16 na 10 stycznia 2017 @ 15:25

    Witam,

    Jesteśmy z chłopakiem zainteresowani Państwa oferta pracy. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Posiadam doświadczenie w pracy przy taśmie przy pakowaniu płyt CD i DVD. Proszę o kontakt na nr tel. 515 968 232 lub adres e-mail: madziunia163@onet.pl

  2. magdalena93 na 10 stycznia 2017 @ 15:26

    Witm jestesmy zainteresowani ta praca,mamy doswiadczenie w podobnej branzy .prosimy o kontakt 48697354917

  3. Wieslawa Konefal na 10 stycznia 2017 @ 19:04

    jest nas dwie pracowite i uczciwe, nie palące i nie pijące, szybko uczące się nowych rzeczy,gotowe do podjęcia pracy od zaraz Wiesia 516-730-720 i Ewa 663-696-656 Jeśli szukasz odpowiedzialnych i zdyscyplinowanych pracowników prosimy o kontakt

  4. Witam . Jestem zainteresowana pracą u państwa . Proszę o informację na nr tel.+ 48730060982 lub mail. jolka880@interia.pl

  5. Witam.Jestem bardzo zainteresowana pracą u państwa.Pracuje w Niemczech na sezonach letnich przy zbiorze truskawek,sortowaniu cebuli i bukietowaniu kwiatów.Jestem zdyscyplinowaną i odpowiedzialną bez nałogów osobą.Proszę o kontakt na nr. tel.692229972 lub mail molko2006@wp.pl

  6. ArkadiuszKisiel na 19 stycznia 2017 @ 15:22

    Witam.Jestem zainteresowany pracą u państwa. Proszę o informację na nr 794935786 lub arkadiusz.grab@o2.pl