€ do uzg.

Pakowanie sera praca w Niemczech dla par bez znajomości języka w Coburgu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 września 2020 03:24

Również dla par aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu sera w Coburgu. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym, zorganizowanym na miejscu.

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275

agencja ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymy firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy. Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w zakładzie zajmującym się produkcją serów w okolicach miejscowości Coburg.

Zakres obowiązków:
pakowanie, ważenie i kontrola jakości produktów spożywczych

praca przy taśmie produkcyjnej

etykietowanie produktów

utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Poszukiwane kompetencje:
chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym

mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym

sprawność fizyczna

umiejętność pracy w zespole

zaangażowanie w wykonywane obowiązki

mile widziane pary

mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Oferujemy:
umowę o pracę na warunkach niemieckich (pełen dostęp do świadczeń socjalnych)

darmowe zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym

atrakcyjne warunki zatrudnienia!!!

zaliczki od pierwszego tygodnia zatrudnienia

dodatki zmianowe ( nocka +25%, praca w niedziele + 50%, święta 100%)

wsparcie organizacyjne

szkolenie przed rozpoczęciem pracy

obuwie robocze

możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie spożywczej

pomoc w załatwieniu zasiłku dla dzieci

możliwość zatrudnienia również dla par

opiekę polskiego koordynatora przez okres trwania całej umowy

Krótki link do aplikacji:

źródło: https://gratka.pl/praca/produkcja-pakowanie-serow/ob/17625728

ID ogłoszenia: 4785f4ff5beb4ee6