€ 1450 euro brutto miesięcznie

Pakowanie słodyczy oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 listopada 2015 03:46

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu świątecznych zestawów słodyczy. Oferta z Bremen do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Czas trwania umowy: od zaraz do końca bieżącego roku

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zestawów słodyczy – co wchodzi w skład będzie ściśle określone
  • słodkości umieszczone w opakowaniu należy odpowiednio okleić lub obwiązać wstążką
  • kontrolowanie jakości finalnych zestawów

Oczekiwania:

  • duże zdolności manualne
  • dbanie o efekt estetyczny wykonanej pracy
  • zdolność do wykonywania prac
  • szybkie tempo pracy
  • zorganizowanie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora projektu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową na warunkach niemieckich
  • zapewnione zamieszkanie, częściowo dofinansowane przez pracodawcę
  • możliwość rozwoju
  • pracę na czas określony
  • możliwość dorobienia na święta

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pakowanie zestawów słodyczy, Bremen″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 4005634c4d8d4c4d

14 komentarzy na “Pakowanie słodyczy oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka Bremen”

  1. Marcin 26 lat wraz z kilkoma osobami jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. witam ja i moj chlopak jestesmy zainteresowani oferta pracy i gotowi do wyjazdu od zaraz prosze o kontakt 721420934 lub 721420992

  3. Witam. Jestesmy para zainteresowana oferta pracy-z wlasnym samochodem,z mozliwoscia wyjazdu od zaraz. Prosimy o kontakt 668 588 283, 660 404 554. Edyta i Maciej

  4. witam , od 06/11 przebywam w Hamburgi , gotowa do podjęcia pracy tel +48 792333866

  5. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą wraz z kuzynem man 23 lata a kuzyn 34 jesteśmy aktywni i pracowici możemy zacząć prace od zaraz prosimy o kontakt 0048-739-457-558

  6. Witamy. Jesteśmy z żoną chętni do pracy i gotowi do wyjazdu. Oferujemy wysokie standardy swojej pracy. Czy można zabrać swojego zwierzaka ? Prosimy o kontakt: oloboga76@o2.pl lub tel. 531640461.

    pozdrawiamy

  7. Sylwia1991 na 3 listopada 2015 @ 23:24

    Witam jestem zainteresowana ofertą mieszkam w Bremen , podejmę pracę od zaraz, pracowałam w podobnej branży proszę o kontakt +49 15211898280.

  8. Justyna2601 na 4 listopada 2015 @ 11:15

    Witam wraz z siostrą jesteśmy zainteresowane ofertą pracy gotowość dopodjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt 722192005

  9. Witam. Wspólnie z dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz tel. 605688583. Dziękujemy

  10. Witam jetseśmy zainteresowani ta pracą ,dyspozycyjni i zmotoryzowani od zaraz .Pani 50l,pan 25 tel 605426828

  11. Witam jesteśmy zainteresowani ta pracą ,dyspozycyjni i zmotoryzowani od zaraz .Pani 50l,pan 25 tel 605426828

  12. pokrywczynska na 9 listopada 2015 @ 15:56

    Witam. Jestem zainteresowana pracą. Mam podstawy niemieckiego i bardzo dobry angielski. Jestem dyspozycyjna każdego dnia. Mam 25 lat.

    Podrawiam serdecznie.
    Aleksandra

    nr tel: 506 504 094
    niem: 015175880120

  13. Witam.Jestem zainteresowana tą pracą ,obecnie przebywam w Bremen . Proszę o kontakt tel.519148190.

  14. wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani pracą, kontakt 663107592