€ do uzgodnienia

Pakowanie słodyczy w fabryce dam pracę w Niemczech bez języka na linii produkcyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 marca 2016 04:29

Fabryka słodyczy poszukuje pracowników bez znajomości języka, na produkcję do pakowania wyrobów przy taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Niemczech z zakwaterowaniem, zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomocnik – pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca zespołowa i będzie wykonywana przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona przydzielona zostanie do ręcznego pakowania słodyczy w zakładzie produkcyjnym

Oczekiwania:

  • zdolność do wykonywania pracy zespołowo, bezkonfliktowość
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku
  • zdolności manualne, sprawność fizyczna
  • posiadanie prawa jazdy oraz możliwość przyjechania swoim samochodem będzie mile widziane
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wsparcie w uzyskaniu zameldowania oraz innych kwestiach formalnych
  • zatrudnienie długoterminowe
  • pracodawca zapewnia niemiecką umowę o pracę
  • kwaterunek
  • dla najlepszych pracowników możliwość późniejszego awansu na lidera zespołu

Aplikacja:
Drodzy Państwo, prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 86356ef55ddbf17d

2 Odpowiedzi na “Pakowanie słodyczy w fabryce dam pracę w Niemczech bez języka na linii produkcyjnej”

  1. Robert Puszakowski na 24 marca 2016 @ 09:31

    jestem zainteresowany oto mój nr tel 661803045

  2. Jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt agnieszkamotyka6@wp.pl.