€ 13,85/h +dodatki

Pakowanie zabawek oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz, Essen 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2023 00:48

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla pakowaczy w firmie z Essen. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy pakowaniu zabawek 2023. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca na miejscu.

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Wynagrodzenie: 13,85 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za łatwe zadania, takie jak pakowanie zabawek i artykułów dla dzieci. Jednym z kluczowych zadań będzie przeprowadzanie szybkiej kontroli jakości, która pozwoli na wyłapanie potencjalnych wad produktów przed zapakowaniem. Ponadto, pracownik będzie zajmował się manualnym pakowaniem produktów, co będzie wymagało od niego precyzji oraz skrupulatności.

Oczekiwania:

Aby złożyć aplikację na stanowisko pracy, wymagane są specyficzne kwalifikacje i umiejętności. Kandydaci powinni być w dobrej kondycji fizycznej, ponieważ praca wiąże się z pewnym poziomem wysiłku fizycznego, takim jak pakowanie i przesuwanie ciężkich przedmiotów. Konieczne jest natychmiastowe podjęcie pracy w Niemczech, więc kandydaci powinni być gotowi na tę możliwość. Mobilność jest kluczowym elementem dla tego stanowiska, dlatego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz samochodu, co pozwoli na łatwe i szybkie dotarcie na miejsce pracy oraz przemieszczanie się między różnymi obiektami firmy. Kandydaci powinni posiadać umiejętności manualne, sumienność i solidność, ponieważ ich zadania będą polegać na manualnym pakowaniu produktów i szybkiej kontroli jakości. Preferowane jest doświadczenie w podobnej pracy, co pozwoli na szybkie przystosowanie się do nowych zadań. Ważnym elementem pracy na tym stanowisku jest umiejętność pracy pod presją czasu, co wymaga skupienia się na zadaniach i wykonywania ich w szybkim tempie.

Zapewniamy:

Firma oferuje swoim pracownikom bezpłatne zakwaterowanie, co oznacza, że nie będą oni musieli ponosić kosztów związanych z wynajmem mieszkania. Ponadto, firma zapewnia atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym konkurencyjne wynagrodzenie, premie oraz dodatki do podstawowej pensji, co umożliwia pracownikom uzyskanie satysfakcjonujących zarobków. Pracownik będzie otrzymywał solidne szkolenie, a jego zatrudnienie będzie na pełen etat na podstawie niemieckiej umowy o pracę. W razie potrzeby, pracownik będzie miał wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz zapewnioną pomoc w załatwianiu formalności urzędowych.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie zabawek 2023/Essen

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-zabawek-od-zaraz-essen-2023/

ID ogłoszenia: 408643f2b934c15b