€ 1,500.00

Parsberg dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Parsberg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 06:05

W miejscowości Parsberg z podstawową znajomością języka do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie przy odbiorze towarów, kontroli jakości, przechowywaniu mebli.

Dla naszego nowegoo klienta w Parsberg (ok. 35 km od Regensburga) poszukujemy pracowników magazynowych.

Zadania:
Odbiór towarów,
kontrola jakości,
przechowywanie mebli,
Ogólne czynności magazynowe.

Oferujemy:
Umowę na czas nieokreślony,
Zakwaterowanie – płatne,
pomoc polskojęzycznego koordynatora.

Wymagamy:
Znajomości języka niemieckiego,
doświadczenia.

ID ogłoszenia: 5855c6cfe8bd9565