€ od 14€ brutto/godz.

Piekarz dam pracę w Niemczech w piekarni ze Schramberg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schramberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2018 04:18

Piekarnia z Schramberg poszukuje od zaraz piekarzy do pracy w Niemczech na produkcji pieczywa. Zatrudnienie dla kandydatów z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Piekarz/ Cukiernik

Miejsce pracy: Niemcy, 78713 Schramberg

Opis stanowiska
• wypiekanie pieczywa (chleby, bułki, ciasta)
• wyroby cukiernicze
• formowanie ciasta i mieszanie składników zgodnie z recepturami
• obsługa pieców i innych urządzeń
• praca na nockach (1:30-10:00) 5dni w tygodniu, raz w miesiącu pracująca niedziela

Wymagania
• min. 5 letnie doświadczenie w zawodzie
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę
14€ brutto/ godzinę, dodatki za pracę na nocnych zmianach(+ 25%), w niedziele (+50%)
• pracodawca zapewnia płatne mieszkanie 350€/miesięcznie
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 5465afeb03362493