€ 10€/h

Piekarz oferta pracy w Niemczech na produkcji pieczywa, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 maja 2017 03:38
  • Wygasa: 7 dni, 5 godzin

Piekarnia z Frankfurtu nad Menem poszukuje doświadczonych piekarzy do legalnej pracy w Niemczech przy produkcji spożywczej. Zatrudnienie możliwe od zaraz, podstawowa znajomość języka jest wymagana.

Obowiązki:

Przygotowanie ciasta do pieczenia
Wypiek pieczywa
Dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ich powtarzalność
Komisjonowanie, wykładanie pieczywa

Wymagania:

Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
Doświadczenie jako piekarz

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Wynagrodzenie 10€/h + dodatki nocne i możliwość nadgodzin
Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę w pierwszym tygodniu
Niemieckie świadczenia socjalne, pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, Kindergeld
Pracę w przyjaznym zespole
System zmianowy

ID ogłoszenia: 971591ae73b629b2