€ ok. 1870€ netto/168h

Piekarz oferta pracy w Niemczech od zaraz, Haßfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haßfurtg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 grudnia 2020 02:47

Agencja “ABC Work” dla swojego kontrahenta z Haßfurtu poszukuje doświadczonych piekarzy chętnych do pracy w Niemczech 2021. Na tym stanowisku wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku piekarz.

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

PIEKARZ

Miejsce pracy: Haßfurtg, Niemcy

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia ok. 1870€ netto/168h przy 1 kl. podatkowej
– niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
– nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
– stała opieka polskiego koordynatora
– pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
– indywidualnie ustalany termin wyjazdu
– możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
– ubezpieczenie zdrowotne
– liczba godzin zagwarantowana w umowie
– terminowo wypłacane wynagrodzenie
– dobre warunki pracy, miła atmosfera
– indywidualne podejście do każdego kandydata
– premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

– Produkcja i obróbka ciasta, mas surowych i gotowych
– Wyrabianie i formowanie ciasta do wyrobu pieczywa
– Pieczenie wypieków w różnych piecach (elektryczne, gazowe, drewniane)
– Obsługa, monitoring i kontrola instalacji do przemysłowej produkcji pieczywa
– Ocena jakości produktu i kontrola produkcji pieczywa
– Czyszczenie miejsca pracy i wyposażenia oraz przestrzeganie przepisów higieny

Wymagania:

– doświadczenie zawodowe
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– własne auto dostępne na wyjazd
– gotowość do pracy na nocne zmiany

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

ID ogłoszenia: 2735fdc64dae074a

Brak tagów