€ 18,00

Pielęgniarka – opiekunka osób starszych praca Niemcy, Bad Tennstedt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 05:40

Agencja dla kontrahenta z Bad Tennstedt poszukuje obecnie pielęgniarek – opiekunek osób starszych zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad seniorami.

Dla naszego klienta w miejscowości Bad Tennstedt poszukujemy osób do pracy jako Pomocnik medyczny lub Pielegniarz / Pielegniarka osob starszych

Wymagania:
• Dokładność i umiejętność pracy w zespole
• Solidność, obowiązkowość, odpowiedzialność
• Gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym (5:20 – 14:00 lub 16:00 – 20:15) oraz w weekendy i święta
• Prawo jazdy
• Doświadczenie w pracy z osobami starszymi jest mile widziane
• Znajomość języka niemieckiego minimum B1

Zadania:
• Praca zgodnie ze standardami firmy
• Samodzielność podczas wykonywania powierzonych zadań
• Prowadzenie dokumentacji medycznej
• Prace administracyjne i organizacyjne
• Współpraca z pracownikami firmy oraz podopiecznymi
Oferujemy:
• Stala umowa o prace na niemieckich warunkach
• 11,40€ /h brutto Pomocnik Medyczny
• 13,40€/h brutto dla osob po ukonczonym kursie
• 18,00 €/h brutto dla osob z wyksztalceniem kierunkowym lub pokrewnym
• Dodatek urlopowy i świąteczny 800€
• Bonus roczny w wysokości 169€ netto
• Miesięczny dodatek paliwowy w wysokości 44€
• Możliwość przejęcia przez klienta.

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: info.erfurt@partner-personaldienste.de

ID ogłoszenia: 3025d00b28a4e2c1

Brak tagów