€ 1500 E

Pielęgniarka opiekunka osoby starszej, praca w Niemczech – Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 września 2017 04:12

Do podjęcia praca w Niemczech dla pielęgniarki – opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w Bremen od 1-go października przy opiece nad Panią w wieku 83 lat.

Praca dla pielęgniarki z dobrą znajomością j. niemieckiego
Rozpoczęcie: 01.10.2017
Miejscowość: 28355 Bremen
Osoba podopieczna: kobieta
Wiek 83 l
Opis osoby podopiecznej:
Podopieczna ma 83 lata. Porusza się przy rollatorze, do dyspozycji ma również wózek. Od 28 lat choruje na Parkinsona w związku z czym ma podłączoną sondę żywieniową. 4x dziennie przychodzi Pflegedienst na rozłożenie leków. Ale jest również dostępna na tzw. zawołanie w związku z czynnościami medycznymi. Leki muszą być podawane przez sondę. W związku z sondą zbiera się wydzielina, którą regularnie należy odciągać. Podopieczną należy 2 lub 3 razy dziennie inhalować. W domu podopiecznej jest pani do pomocy, która pracuje tam od 17 lat, robi większe zakupy, sprząta i ogólnie zajmuje się domem. Pani do pomocy mówi po polsku. W domu podopiecznej jest pies. Do obowiązków opiekunki należy podstawowa opieka, wszystkie czynności medyczne wykonuje niemiecka pielęgniarka, która również jak pomoc domowa mówi po polsku.
Schorzenia: Parkinson, osłabienie starcze
Pflegedienst: jest
Czynnosci wykonywane przez podopiecznego :
– poruszanie się- o balkoniku i na wózku
– toaleta- z pomocą
– higiena osobista/ mycie- z pomocą
– ubieranie- z pomocą
– jedzenie- sonda
Wstawanie w nocy: rzadko 1-2 razy
Zakres obowiązków:
– gotowanie
– pomoc w pielęgnacji
Warunki domowe: mieszka w domu jednorodzinnym blisko centrum miasta
Warunki dla Opiekunki:
– opiekunka ma do dyspozycji pokój z osobną łazienką, internetem.
Wymagania:
– dobra znajomość j. niemieckiego
– pielęgniarka
– mile widziane prawo jazdy
– doświadczenie w opiece,
– serdeczna opiekunka, która potrafi chciałaby się integrować
– opiekunka musi pracować samodzielnie
– gotowość do pracy 2 msc
Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1500 Euro
Składki ZUS odprowadzane od przychodu

Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 516 903 838, 519 088 413. Bądź mailowo: kontakt@probetreuung.eu, rekrutacja@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 63159c4f669cdb86