€ do ustalenia

Pilnie dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie Worms od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worms
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 marca 2015 03:00

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka komisjonowaniu, sortowaniu i pakowaniu towaru. Ogłoszenie dostępne od zaraz w Worms dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Numer referencyjny: MAG/PC/KW13

Miejsce pracy: Worms, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie wszelkich zadań na magazynie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie oraz pakowanie towarów.
  • Obowiązkiem będzie komisjonowanie produktów z użyciem skanera.
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy zarobkowej w Niemczech
  • gotowość do przyjazdu swoim samochodem
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy komisjonowaniu na magazynie
  • dokładność, odpowiedzialność, kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • własny samochód który zostanie zabrany do Niemiec na czas trwania umowy

Zapewniamy:

  • praca na podstawie umowy niemieckiej z ubezpieczeniem i składkami
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy wraz z niemiecką firmą
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać nie zapominając o numerze referencyjnym poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-z-autem-do-niemiec-worms,oferta,3843385

ID ogłoszenia: 96955153abb6d053