€ do ustalenia

Pilnie! Niemcy praca dla opiekunki osób starszych od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 marca 2015 02:38

Poszukujemy opiekunki osób starczych do pracy w Niemczech przy zajmowaniu się starszą panią. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy zadaniach pielęgnacyjno opiekuńczych.

Stanowisko: Opiekunka osób starszych

Miejsce: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: praca od zaraz

Obowiązki:

  • Opieka nad panią w wieku 99 lat z Pflegestufe I.
  • Starsza kobieta ma 168 cm wzrostu i waży ok. 90 kg.
  • Pacjentka mieszka sama, bezproblemowo przesypia noce, ma jednak problemy ze słuchem oraz porusza się za pomocą chodzika.
  • Do zadań należeć będzie pomoc w obowiązkach domowych oraz proste prace opiekuńczo pielęgnacyjne.
  • Osoba zatrudniona będzie również zajmowała się organizacją wolnego czasu starszej pani.

Oczekiwania:

  • znajomość języka na poziomie umożliwiającym swobodny kontakt
  • duże pokłady cierpliwości
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • miłe usposobienie
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych podczas planowania wyjazdu
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • składki odprowadzane do ZUS od pełnego wynagrodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenia z CV prosimy przesłać mailowo na poniżej podany adres:

  • rekrutacja@idealpflege.com.pl

źródło: http://www.praca4u.net/opiekunka-dla-starszej-pani-w-berlinie-praca-od-zaraz-id276585.html

ID ogłoszenia: 3645515f35a68cdc