€ do ustalenia

Pilnie! Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 02:13

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników fizycznych do sprzątania domów i mieszkań w Bremen. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w charakterze sprzątaczki.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Wynagrodzenie: stawka od 10 do 12,50 euro za godzinę

Miejsca: Bremen, Bonn, Dortmund, Stuttgart

Opis stanowiska:

  • Osoba z którą nawiążemy współpracę będzie sprzątała domy i mieszkania prywatne.
  • Klienci zapewniają wszelkie sprzęty, materiały i detergenty.
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie kompleksowych prac polegających na doprowadzenia powierzchni do należytego ładu.
  • Konieczne jest odpowiednie dobieranie chemii gospodarczej tak jak np.: płynu do podłóg drewnianych do parkietów a nie glazury.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
  • gotowość do założenia lub aktualne posiadanie Gewerbe
  • obowiązkowość
  • umiejętność dobrego wywiązywania się z powierzonych zadań
  • uczciwość, sumienność

Oferujemy:

  • dużą ilość zleceń
  • w miarę możliwości stałych klientów
  • pomoc w kwestiach problematycznych

Aplikacja:
Dostępne są dwie drogi kontaktu:

  • Telefoniczna: (+49) (0)30 208 472 703
  • Mailowa: zanetamaslowska@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-236hf1/

ID ogłoszenia: 41954ee1f5a2eb7c