€ do uzgodnienia

Płytkarz dam pracę w Niemczech na budowie przy wykończeniach Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Opublikowany: 24 stycznia 2016 03:09

Firma remontowa z Zwickau poszukuje płytkarza do pracy w Niemczech przy wykończeniach budowlanych. Zatrudnienie przy układaniu płytek, kafelków na ścianach i podłogach, fugowanie etc.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Płytkarz
Miejsce pracy: okolice Zwickau

Opis stanowiska:
– układanie płytek, kafelek na ścianach oraz podłogach
– fugowanie
– przygotowywanie powierzchni pod płytki

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
– pracowitość, punktualność
– prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

Nasz klient oferuje :
– niemiecką umowę o pracę
– legalne stałe zatrudnienie
– niemieckie świadczenia socjalne
– pomoc w realizacji formalności m.in. niemieckie ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny, zwrot podatku oraz Kindergeld
– pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 662 166 963 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres ab@holbern.pl wpisując w tytule P/01/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 925569e0fddf23a4