€ 2,500.00

Płytkarz / Posadzkarz – praca w Niemczech na budowie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na pelen état
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2015 01:57

Firma remontowa z Hamburga poszukuje płytkarzy – posadzkarzy do legalnej pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach. Zatrudnienie przy układaniu kafelków, płytek, paneli podłogowych, parkietów.

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników z Polski, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą. Obecnie szukamy pracowników na stanowisko :

Płytkarz / Posadzkarz – praca w Niemczech (Hamburg)

OPIS STANOWISKA:
• układanie kafelek oraz płytek na ścianach i podłogach,
• Ukladanie paneli drewnianych i parkietu
• fugowanie silikonem,
• przygotowanie powierzchni do dalszych prac wykończeniowych,
• prace pomocnicze

WYMAGANIA:
• dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
• prawo jazdy kat. B i własny samochód,
• wykształcenie zawodowe jako płytkarz, posadzkarz lub w kierunku pokrewnym,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta

• Stawka od 11 Eur + 40 Euro diety netto dziennie (uzalezniona od znajomości jezyka)
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora
• Legalną umowę o pracę na warunkach niemieckich, opłacane wszystkie świadczenia socjalne
• Możliwość pracy w nadgodzinach i prawo do urlopu min. 24 dni
• Długoterminową współpracę z solidną niemiecką firmą

email: info@timepart.eu

ID ogłoszenia: 935660145b27771

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Timepart
  • Zarejestrowany od: 3 grudnia 2015

Inne przedmioty dodane przez Timepart

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Timepart »