€ od 8,50 do 12,00 + dieta

PŁYTKARZ praca w Niemczech na budowie przy układaniu kefelków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony dla sprawdzonych pracowników
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 01:55

Poszukiwani płytkarze – kafelkarze do pracy w Niemczech na budowie przy układaniu kafelków na podłogach i ścianach. Ogłoszenie dla osób posiadających doświadczenie zawodowe.

Dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko PŁYTKARZA.

Zakres obowiązków:
1. Płytkowanie podłóg i ścian (hale produkcyjne).
2. Czyszczenia, wyrównywanie i gruntowanie podłoża.
3. Przycinanie płytek.
4. Fugowanie.
5. Pozostałe czynności wynikające z charakteru pracy.

Wymagania:
1. Doświadczenie.
2. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (w mowie i w piśmie).
3. Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Pozostałe informacje:
1. Praca od zaraz na czas nieokreślony.
2. Tygodniowy czas pracy: 50 godzin.
3. Praca do Świąt Bożego Narodzenia z możliwością przedłużenia.

Wynagrodzenie:
1. Stawka godzinowa brutto: od 8,50 euro do 12,00 euro w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.
2. Dieta za każdy przepracowany dzień: 25 euro.
3. Koszty zakwaterowania: 15 – 25 euro za noc, w zależności od regionu.

Kontakt:
tel.: 34 350 20 18, 667 057 612, 667 920 340 (poniedziałek – piątek, 10.00 – 17.00)
e-mail: praca@smuda-consulting.com

Nr referencyjny: 0271 – 2014

ID ogłoszenia: 409546b2af5be484

1 odpowiedź na “PŁYTKARZ praca w Niemczech na budowie przy układaniu kefelków”

  1. Witam pracowałem przez 4 lata w Niemczech w Szwecji Danii i 5 lat w Norwegii. Potrafię szpachlować malować tapetować kłaść płytki w każdym rodzaju ogólnie wszystko związane z budowlanką. Jestem zainteresowany Pana ofertą proszę o kontakt 607 452 062