€ 10,53 brutto + dodatki

Pokojówka Niemcy praca od zaraz sprzątanie w hotelu w Berlinie 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dobbin-Linstow
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 04:11

Ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego od zaraz propozycja pracy w Niemczech jako pokojowy lub pokojówka przy sprzątaniu hotelu w Berlinie. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Niemiecka firma z Berlina stale poszukuje osób na stanowisko pokojówka / pokojowy do sprzątania hoteli.

Zakres obowiązków :

sprzątanie oraz pielęgnacja pokoi i łazienek
obsługa i dbanie o sprzęt oraz materiały robocze ( odkurzacz, wózek pokojowy)
praca przy użyciu środków czyszczących
reagowanie na życzenia gości (dodatkowe poduszki, łóżeczko dziecięce itp.)

Wymagania:

doświadczenie w pracy przy sprzątaniu hoteli
komunikatywny język angielski lub niemiecki
prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:

10,56 brutto na godzinę + dodatki (niedziele i święta +50% , praca od 22:00 – 5:00 + 20%)
odzież roboczą
firma wynajmuje mieszkanie, gdzie czynsz wynosi między 120-180€ miesięcznie
zazwyczaj 8 godzin pracy dziennie od 8-16:30
możliwość pracy w nadgodzinach
Miejsce pracy: Dobbin-Linstow, Niemcy
powroty do domu indywidualnie ustalane w miejscu pracy

Kontakt telefoniczny w godzinach 9:00 – 18:00

KONTAKT:
nr tel. +48 735 622 346 lub +48 696 335 148
E-mail: rekrutacja@dmbconsulting.pl

Prosimy aplikować swoje CV pod linkiem:

dmbconsulting.pl/oferty-pracy/sprzatnie-w-hotelu-nr-ofert-swh_110519_01/

Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z osobami spełniającymi wymagania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Firma DMB Consulting S.C. z wpisem do rejestru agencji zatrudnienia o numerze 20040 tylko udostępnia oferty pracy niemieckich pracodawców. Wszelkie formalności związane z zatrudnieniem, organizacją pracy, wynagrodzeniem, zakwaterowaniem oraz miejscem pracy ustalane są indywidualnie i bezpośrednio pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem w siedzibie pracodawcy.

ID ogłoszenia: 1085ce668dd75928

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.