€ od 1650€ brutto+dodatki

Pokojówka Niemcy praca przy sprzątaniu hotelu od zaraz w Nordenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nordenau
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lipca 2018 05:25

Hotel z miejscowości Nordenau poszukuje od zaraz pokojówek do legalnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi, restauracji, utrzymaniu czystości w innych pomieszczeniach przynależnych.

Pokojówka

Miejsce pracy: Niemcy,57392 Nordenau
Nr referencyjny: PO/07/2018

Opis stanowiska
• sprzątanie pokoi hotelowych oraz przylegających do nich łazienek
• sprzątanie restauracji
• prasowania
• utrzymanie w czystości sprzętów używanych do pracy
• dbałość o uniform służbowy
• czas pracy: 6:00-15:00 lub 9:00- 18:00

Wymagania
• doświadczenie w zawodzie
• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• wysoka kultura osobista
• dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony (1 rok)- od 1650€brutto/ mies.+ dodatek za pracę w niedziele(+50%) i święta (+120%)
• praca w wymiarze ok.40 godz./tygodniowo, 5 dni w tygodniu
• niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym, koszt 189€/ miesięcznie
• opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule PO/07/2018

ID ogłoszenia: 3485b4ddd3f98e71

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.