€ od 1500 Euro brutto

Pokojówka Niemcy praca przy sprzątaniu pokoi w hotelu Hamburg z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 03:52

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka jako pokojówka w hotelu na terenie Hamburga przy sprzątaniu pokoi oraz innych pomieszczeń w obiekcie. Zatrudnienie od marca 2016.

Agencja Pośrednictwa Pracy PolWork-Service posiadająca numer 7879 w Ewidencji Agencji Zatrudnienia dla swojego niemieckiego klienta, 4-gwiazdkowego hotelu otoczonego polami golfowymi poszukuje pracowników na stanowisko:

Pokojówka

Wymagania:

1. Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego ( rozmowa telefoniczna z kierowniczką Housekeeping )

2. Gotowość do wyjazdu od 01.03.2016

3. Doświadczenie w zawodzie

5. Możliwość pobytu od 01.03.2016 do 01.11.2016

Zakres obowiązków:

1. Utrzymywanie w czystości pomieszczeń hotelowych zajmowanych przez gości ( apartamenty i pokoje hotelowe)

2. Różne prace porządkowe na terenie hotelu

3. Wspieranie załogi w pozostałych pracach związanych z utrzymaniem czystości

Oferujemy:

1. Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z niemieckim pracodawcą ( bezpośrednie zatrudnienie w Hotelu )

2. Darmowe zakwaterowanie

3. Atrakcyjne wynagrodzenie

4. Opłacone wszystkie składki socjalne

5. Długoterminową współpracę

6. Pełne wsparcie polskich konsultantów

7. Sprawdzonego pracodawcę

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres biuro@polwork.pl z dopiskiem Pokojówka – Niemcy

ID ogłoszenia: 38956b251ff29449