€ 10,00

Pokojówka praca Niemcy sprzątanie pensjonatu od zaraz w okolicach Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Egestorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 maja 2019 04:25
  • Wygasa: 4 dni, 3 godzin

W okolicach Hamburga dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech dla pokojówki. Zatrudnienie przy sprzątaniu pokoi gościnnych w pensjonacie ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Obowiązki:

Utrzymywanie czystości w pensjonacie; Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami|||||||

Wymagania:

Znajomość j.niemieckiego lub angielskiego; Doświadczenie na stanowisku mile widziane; Chęć podjęcia pracy od zaraz; Prawo jazdy kat. B||||||

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą; Pakiet niemieckich ubezpieczeń zdrowotnych; Terminowe wynagrodzenie na początek 10€/h brutto;

Darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie

rekrutacja@sasa-r.eu

ID ogłoszenia: 3085cee884a05af8

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.