€ 1,100.00

Pokojówka praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu w hotelu 35 km od Norymbergi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 35 KM od Norynbergii
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 MIESIĘCY
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2016 01:05

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech w hotelarstwie na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sprzątaniu pokoi gościnnych niedaleko Norymbergi.

Oferta pracy tymczasowej nr. Agencji 13346

GASTRO JOB SERVICE to Agencja Pośrednictwa Pracy wyspecjalizowana w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych polskich pracowników dla zagranicznych pracodawców w branży hotelarsko –gastronomicznej. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

POKOJÓWKA
Miejsce pracy: 35 KM od Norymbergi

OPIS STANOWISKA

 Pokojówka w Hotelu

WYMAGANIA

 Umiejętność pracy w zespole
 Wykształcenie kierunkowe
 Doświadczenie w branży gastronomicznej lub hotelarskiej
 Łatwość nawiązywania kontaktów
 Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy

OFERUJEMY

 Prace w stabilnej firmie
 Atrakcyjne warunki pracy
 Zatrudnienie na minimum pół roku z możliwością przedłużenia

WYNAGRODZENIE

 1100 € Netto , wyżywienie oraz zakwaterowanie zapewnia pracodawca

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim maila na biuro@projektkuchnia.eu z tytułem PRACA POKOJÓWKA

Prosimy o dopisanie klauzuli,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

ID ogłoszenia: 59256a22b90c575c

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez GASTROJOBSERVICE

Ostatnie przedmioty dodane przez GASTROJOBSERVICE »