€ od 10,30€ brutto/h

Pokojówka praca w Niemczech przy sprzątaniu hoteli od zaraz Timmendorfer Strand

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Timmendorfer Strand
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 05:18
  • Wygasa: 9 dni, 19 godzin

W miejscowości Timmendorfer Strand do podjęcia legalna praca w Niemczech dla pokojówek przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Zatrudnienie od zaraz z podstawową znajomością języka.

Dla naszego klienta w miejscowości Timmendorfer Strand, Boltenhagen, Travemünde poszukujemy kandydatów na stanowisko: POKOJÓWKA

Oferujemy
Wynagrodzenie od 10,30€ brutto za godzinę
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Składki odprowadzane w Niemczech
Pomoc w organizacji zakwaterowania

Zakres obowiązków
Sprzątanie pokoi hotelowych oraz przestrzeni publicznych

Wymagania
Język niemiecki podstawowy
Doświadczenie w branży hotelarskiej

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 9035cf6457f8f3e2

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.