€ 1200,- Euro netto

Pokojówka – praca w Niemczech w hotelu 4* przy sprzątaniu, Überlingen nad jeziorem bodeńskim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Überlingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3-4 miesiecy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 06:28

Hotel 4* położony w Überlingen nad jeziorem bodeńskim poszukuje pokojówek do legalnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu, utrzymaniu czystości w pokojach gościnnych.

Praca dla pokojowki do 4* hotelu nad jeziorem bodenskim.
Praca od zaraz na okres 3-4 miesiecy.

Opis stanowiska:
– sprzatanie i utrzymywanie czystosci pokoi hotelowych
– dbanie o porzadek w hotelu

Wymagania:
– mile widziane doswiadczenie w pracy na stanowisku pokojowa
– samodzielnosc oraz dobra ogranizacja pracy
– mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego
– w wieku 25-50 lat
– chec do podjecia pracy od zaraz

Oferujemy:
– umowa na pelnych niemieckich warunkach, zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawca
– swiadczenia socjalne
– stawka godzinowa 9, – Euro brutto, 48 godz./ 6 dni w tygodniu
– zakwaterowanie (250, – Euro/mc)
– wynagrodzenie netto 1.150, – – 1.200, – po odliczeniu kosztow zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie aktualnego CV wraz ze zdjeciem na adres borys-personal@gmx.de

Telefon 0049160-2163542 (PN – PT od 08:30-16:00)

ID ogłoszenia: 5805976335b75553