€ 8,50 euro brutto/h

Pokojówka przy sprzątaniu w hotelu Niemcy praca dla kobiet od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 23:28

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na stanowisku pokojówka dla 10 kobiet. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu w pokojach hotelowych na terenie Lipska.

Stanowisko: Pokojówka

Liczba wakatów: 10

Zarobki: do ustalenia

Miasto: Lipsk

Obowiązki:

  • Pracownicy zostaną zatrudnieni w hotelach od 3 do 5 gwiazdek.
  • Obowiązkiem będzie sprzątanie pokoi gości w trakcie pobytu, po ich wyjeździe. Czasem zadaniem będzie przygotowanie pokoju na nowych gości, z reguły nie jest to konieczne.
  • Zadania muszą być wykonane zgodnie z zasadami hotelu.
  • Po pracy należy złożyć raport prac.

Oczekiwania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy pokojówki
  • uczciwość, dokładność
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • zdolność do pracy w grupie
  • szybkość
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • umowa niemiecka podpisana bez pośredników bezpośredni z niemieckim pracodawcą
  • zapewnione zamieszkanie
  • dobre zarobki
  • godziny dodatkowe które płatne są zgodnie z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:

  • Kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: praca@prima-personal.pl
  • Telefoniczne: 0048 608 486 445

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23admb/

ID ogłoszenia: 63954d540e92ed2d